Tradycyjne wypieki

Witamy na stronie

Tradycyjne wypieki

Jesteśmy znani ze wspaniałych wypieków, które smakują jak u naszych babć. Nie poczują Państwo w naszych wypiekach żadnej chemii – w naszym mniemaniu nie ma nic gorszego.  Absolutnie nie dodajemy żadnych sztucznych proszków i ulepszaczy przygotowujemy nasze wypieki z naturalnych składników i właśnie dlatego posiadają swój wyjątkowy smak oraz zdrowe wartości odżywcze. Nasze ciasto drożdżowe jest jednym z najlepszych na rynku, serniki wyjątkowo puszyste, a torty pokaźnych rozmiarów. Zapewniamy naturalnie smaczne wypieki bez lukrów, z oryginalną czekoladą i owocami sezonowymi. To, co czyni nasze wypieki wyjątkowymi, to nasze serce włożone w ich przygotowanie!

wypieki
N

Smakowite

Zapewniamy, że nasze wypieki są zawsze świeże, ponieważ takie są najlepsze i najsmaczniejsze. Przygotowujemy różnego rodzaju torty, ciasta i desery tak, aby zadowoliły Wasze oraz nasze podniebienia – nigdy nie podajemy rzeczy, które by nam nie smakowały.

Zbalansowane

Przygotowując wypieki staramy się zbalansować składniki tak, aby w efekcie końcowym nic nie było za słodkie, za twarde czy za intensywne w smaku. Staramy się, aby nasze desery idealnie komponowały się z kawą, herbatą lub mlekiem.

zadawalające

Chcemy sprawić, aby nasze słodkości zawsze wywoływały uśmiech na twarzach tych, którzy spożywają nasze desery. Nie ma dla nas lepszej oceny niż zadowolenie naszego klienta.

różnorodność wyboru

Mamy rozbudowaną ofertę deserową, dlatego liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego deser musi kojarzyć się ze słodyczą – są tacy, którzy wolą subtelne połączenie słodkości z delikatnym posmakiem kwaskowości, dlatego w naszej ofercie znajdują się również takie pozycje. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie. Jeśli istnieje jakiś składnik, który chciałbyś, abyśmy wykorzystali w przygotowywanym dla Ciebie wypieku – śmiało, poinformuj nas o tym. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia!

wypieki

menu wypieków

Co możemy dla Ciebie zrobić!

Szczególnie polecamy:

  • Torty
  • Ciasta i desery
  • Projekty Indywidualne
  • Ciasta tradycyjne (serniki, biszkopty, strucle, szarlotki)
  • Ciasta drożdżowe z owocami sezonowymi
  • Tort bezowy z kremem kajmakowo-orzechowym
  • Tort czekoladowy
  • Tort owocowy
  • Tort sernikowy z czekoladą oraz wiśniami i chilli
  • Desery

Galeria

Skontaktuj się z nami

Przekonaliśmy Cię do nas? Jesteś zdecydowany? Może masz jakieś pytania. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

* Administratorem danych osobowych jest „Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk ul. Agrestowa 7 61-307 Poznań”. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Odwiedź nas

ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań