catering wigilijny Poznań

Witamy na stronie

Catering wigilijny Poznań

Masz w planach przygotowanie przyjęcia wigilijnego w domu lub w firmie? Chcesz, aby jedzenie w czasie tej uroczystości było smaczne, świeże i elegancko podane? Serdecznie zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty, jaką jest catering wigilijny Poznań.

Dostarczamy posiłki w specjalnych pojemnikach, dlatego dania są od razu gotowe do podania. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się ich podgrzewaniem. Świąteczny czas to okazja na spędzenie magicznych chwil z bliskimi. Odpocznij sobie, a przygotowania zostaw nam. Zadbamy o Twój świąteczny stół.

Wigilia to jedno z głównych świąt w Polsce. Goście, stół zapełniony jedzeniem, aromat i niepowtarzalny klimat to zapewniają uroki świąt Bożego Narodzenia. Przygotowanie posiłków wigilijnych wymaga wiele czasu i wysiłku, dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę cateringu wigilijnego, by nasi klienci mogli z powodzeniem i bez zbędnych nerwów cieszyć się świątecznym klimatem.

catering dla firm Poznań

organizujesz event?

Dysponujemy prestiżowym miejscem w świetnej lokalizacji w centrum miasta z parkingiem.

  • Dwie nowoczesne sale na 50 i 250 osób
  • Własne, nowe zaplecze kulinarne i doświadczeni kucharze
  • Ogromny hol

Impreza firmowa, spotkanie świąteczne? Hanka to idealne miejsce na organizacje każdego eventu dla małej i dużej firmy! 

Profesjonalny Catering wigilijny Poznań

O profesjonalnym cateringu wiemy wszystko. Dlaczego? Każdy nasz pracownik ma wieloletnie doświadczenie w branży oraz chęć nieustannego poszerzania swojej wiedzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie serwować naszym klientom coraz to lepsze i smaczniejsze posiłki, które z pewnością sprostają wymaganiom każdej osoby, dla której jakość i smak przyrządzanych potraw mają pierwszorzędne znaczenie. Jeżeli więc poszukujesz doświadczonej firmy cateringowej w Poznaniu, serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszym zespołem.

Boże Narodzenie to czas radości, ale i bardzo dużej pracy, szczególnie gdy jesteśmy organizatorami i zapraszamy do swojego domu całą rodzinę. Sprzątanie mieszkania, przystrajanie go, planowanie potraw, które zagoszczą na stole, zakup niezbędnych produktów oraz sam proces gotowania może skutecznie zniechęcić do organizacji tego typu przedsięwzięć. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej usługi, jaką jest catering wigilijny. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o efekt i smak przygotowanych dań ani o niewystarczającą ilość czasu niezbędną do ich przygotowania. Wszystkim się zajmiemy – profesjonalnie, szybko i smacznie!

Zachęcamy Cię do sprawdzenia naszej szczegółowej oferty, w której znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne na święta!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcecj informacji!

Sprawdź także naszego facebooka!

catering świąteczny Poznań
catering świąteczny Poznań

menu Cateringu wigilijnego

Dania świąteczne

Domowe pierogi: (cena za sztukę)

kapusta z grzybami
ruskie
szpinak z serem

2 PLN

Pasztet domowy z dziczyzną (cena wg wagi)

6 PLN/100 GR

Pasztet z kaczki (cena wg wagi)

6 PLN/100 GR

Pasztet wiejski wieprzowy z zielonym pieprzem (cena wg wagi)

5 PLN/100 GR

Pasztet warzywny z kaszą jaglaną (cena wg wagi)

5 PLN/100 GR

Ciasta

Pierniczki ręcznie dekorowane

4 PLN/szt

Piernik z jabłkiem (cena wg wagi)

3,50 PLN/100 GR

Sernik domowy (cena wg wagi)

3,50 PLN/100 GR

Makowiec domowy (cena wg wagi)

3,50 PLN/100 GR

Tort orzechowy lub makowy (cena wg wagi)

6 PLN/100 GR

Zamówienia przyjmujemy mailowo: biuro@jedzeniemarzenie.pl, tel. 793 33 10 21, na miejscu na Agrestowej 7 i w Hanka Cafe&Lunch.

Galeria

Skontaktuj się z nami

Przekonaliśmy Cię do nas? Jesteś zdecydowany? Może masz jakieś pytania. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

* Administratorem danych osobowych jest “Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk ul. Agrestowa 7 61-307 Poznań”. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.
Odwiedź nas

ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań