Ciasta Poznań

Witamy na stronie
Ciasta Poznań

Jesteśmy znani ze wspaniałych wypieków, które smakują jak u naszych babć. Nie poczują Państwo w naszych wypiekach żadnej chemii – w naszym mniemaniu nie ma nic gorszego.  Absolutnie nie dodajemy żadnych sztucznych proszków i ulepszaczy przygotowujemy nasze domowe ciasta Poznań z naturalnych składników i właśnie dlatego posiadają swój wyjątkowy smak oraz zdrowe wartości odżywcze. Nasze ciasto drożdżowe jest jednym z najlepszych na rynku, serniki wyjątkowo puszyste, a torty pokaźnych rozmiarów. Zapewniamy najlepsze ciasta w mieście Poznań oraz naturalnie smaczne wypieki w mieście Poznań bez lukrów, z oryginalną czekoladą i owocami sezonowymi. To, co czyni nasze wypieki w mieście Poznań wyjątkowymi, to nasze serce włożone w ich przygotowanie!

ciasta Poznań
N

Smakowite

Zapewniamy, że nasze wypieki są zawsze świeże, ponieważ takie są najlepsze i najsmaczniejsze. Przygotowujemy różnego rodzaju torty, ciasta w mieście Poznań, ciasta domowe w mieście Poznań i desery tak, aby zadowoliły Wasze oraz nasze podniebienia – nigdy nie podajemy rzeczy, które by nam nie smakowały.

Zbalansowane

Przygotowując ciasta w mieście Poznań staramy się zbalansować składniki tak, aby w efekcie końcowym nic nie było za słodkie, za twarde czy za intensywne w smaku. Staramy się, aby nasze desery idealnie komponowały się z kawą, herbatą lub mlekiem.

zadawalające

Chcemy sprawić, aby nasze ciasta domowe w mieście Poznań zawsze wywoływały uśmiech na twarzach tych, którzy spożywają nasze desery. Nie ma dla nas lepszej oceny niż zadowolenie naszego klienta.

różnorodność wyboru

Mamy rozbudowaną ofertę deserową, dlatego liczymy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zdajemy sobie sprawę, że nie dla każdego deser musi kojarzyć się ze słodyczą – są tacy, którzy wolą subtelne połączenie słodkości z delikatnym posmakiem kwaskowości, dlatego w naszej ofercie znajdują się również takie pozycje. Oczywiście jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje i sugestie. Jeśli istnieje jakiś składnik, który chciałbyś, abyśmy wykorzystali w przygotowywanym dla Ciebie wypieku – śmiało, poinformuj nas o tym. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrobienia! Ciasta Poznań tylko od jedzeniemarzenie!

Sprawdź także naszego facebooka!

ciasta domowe Poznań

menu wypieków

Co możemy dla Ciebie zrobić!

Szczególnie polecamy:
  • Torty
  • Ciasta i desery
  • Projekty Indywidualne
  • Ciasta tradycyjne (serniki, biszkopty, strucle, szarlotki)
  • Ciasta drożdżowe z owocami sezonowymi
  • Tort bezowy z kremem kajmakowo-orzechowym
  • Tort czekoladowy
  • Tort owocowy
  • Tort sernikowy z czekoladą oraz wiśniami i chilli
  • Desery

Galeria

Skontaktuj się z nami

Przekonaliśmy Cię do nas? Jesteś zdecydowany? Może masz jakieś pytania. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

* Administratorem danych osobowych jest “Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk ul. Agrestowa 7 61-307 Poznań”. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.
Odwiedź nas

ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań