imprezy integracyjne Poznań

Witamy na stronie
Imprezy integracyjne Poznań

Chcecie Państwo zorganizować imprezy integracyjne Poznań? Idealnie trafiliście! Możemy Państwu zapewnić najlepszą obsługę na eventy firmowe w mieście Poznań. Nie tylko przygotujemy jedzenie na imprezy firmowe w mieście Poznań, ale także je obsłużymy. Brzmi świetnie? Może być jeszcze lepiej! Jeśli szukacie miejsca na imprezy integracyjne w mieście Poznań, to również możecie skorzystać z naszej ofert, ponieważ posiadamy klimatyczny lokal na wszelkie eventy firmowe w mieście Poznań!

Czego możecie od nas Państwo oczekiwać? Przede wszystkim profesjonalnej obsługi, która sprawi, że będziecie zadowoleni przez cały czas trwania spotkania. Imprezy firmowe w mieście Poznań są naszą specjalnością.

imprezy integracyjne Poznań

Doświadczenie

Dzięki naszej długoletniej działalności możemy pochwalić się doświadczeniem w organizowaniu imprez. Właśnie dlatego warto zdecydować się na naszą ofertę imprezy integracyjne Poznań!

Najwyższa jakość

W naszej kuchni używamy tylko najlepszych produktów od sprawdzonych dostawców. Właśnie dlatego eventy firmowe w mieście Poznań są tak smaczne w Jedzeniemarzenie!

zrozumienie

Zdajemy sobie sprawę z tego, że imprezy firmowe w mieście Poznań są niezapomnianym przeżyciem dla szefów – organizatorów. Rozumiemy Wasze potrzeby, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystko wyszło idealnie.

organizujesz event?

Dysponujemy prestiżowym miejscem w świetnej lokalizacji w centrum miasta z parkingiem.

  • Dwie nowoczesne sale na 50 i 250 osób
  • Własne, nowe zaplecze kulinarne i doświadczeni kucharze
  • Ogromny hol

Impreza firmowa, spotkanie świąteczne? Hanka to idealne miejsce na organizacje każdego eventu dla małej i dużej firmy! 

Smak i wygląd

Nasze potrawy zawsze wyglądają estetycznie, ponieważ mamy świadomość tego, iż najpierw jemy oczami, a dopiero później ustami. Dbamy również o to, aby smak naszych potraw był wyważony, aby trafiał w gusta każdego smakosza.

 

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcecj informacji!

Sprawdź także naszego facebooka!

imprezy integracyjne Poznań

menu na eventy firmowe Poznań

Przygotujemy dla Ciebie wszystko!

Imprezy integracyjne Poznań

  • bufety kolacyjne
  • menu na eventy
  • pikniki
  • imprezy plenerowe

Galeria

Skontaktuj się z nami

Przekonaliśmy Cię do nas? Jesteś zdecydowany? Może masz jakieś pytania. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

* Administratorem danych osobowych jest “Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk ul. Agrestowa 7 61-307 Poznań”. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.
Odwiedź nas

ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań