imprezy okolicznościowe Poznań

 
Witamy na stronie
Imprezy okolicznościowe Poznań

Imprezy okolicznościowe Poznań – organizacja imprez to nasza specjalność, dlatego ferujemy Państwu kompleksową obsługę takich uroczystości. Czego mogą Państwo od nas oczekiwać?  Polecamy Państwu nasze zupy, które przygotowujemy ze świeżych warzyw. Staramy się, aby były jak najlepszej jakości oraz zawierały jak najwięcej składników odżywczych. Ciepła zupa przed głównym daniem rozbudzi apetyt gości, dlatego jest idealnym wyborem i nie może jej zabraknąć na stole, podczas imprezy okolicznościowej! Zapewnimy również wysokiej jakości dania główne, które będą zachwycać swoim smakiem i wyglądem. Mają Państwo możliwość wyboru dania: mięsne, rybne oraz warzywne. Oczywiście wszystkie dania przygotujemy zgodnie z Państwa wytycznymi. Jeśli już mowa o daniu głównym, to należy również pamiętać o przekąskach, które będą idealne przed, jak i po zjedzeniu obiadu podczas imprezy okolicznościowej. Staramy się, aby nasze przekąski wzmocniły apetyt przed daniem głównym oraz żeby goście swobodnie byli w stanie je spożyć, po zjedzeniu obiadu.

imprezy okolicznościowe Poznań

Szukasz sali?

Dysponujemy prestiżowym miejscem w świetnej lokalizacji w centrum miasta z parkingiem.

  • Dwie nowoczesne sale na 50 i 250 osób
  • Własne, nowe zaplecze kulinarne i doświadczeni kucharze
  • Ogromny hol

Komunia, urodziny, imieniny? Hanka to idealne miejsce na organizacje każdej imprezy okolicznościowej! 

Różnorodność wyboru

Posiadamy szeroki wachlarz dań, dlatego ze swobodą możecie Państwo wybrać takie posiłki, które Was zadowolą!

Najlepszy smak

Do przygotowania naszych dań używamy najlepszych składników, dlatego możemy zagwarantować, że zawsze będą Państwa zachwycać swoją świeżością i smakiem.

Pełen zestaw

W naszej ofercie znajdą Państwo zupy, przystawki, dania główne oraz desery, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć całą imprezę od A do Z!

Co dalej?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że idealnym dopełnieniem tego zestawu będą ciasta. Po obiedzie najczęściej lubimy wypić kawę lub herbatę, dlatego nasze wypieki będą idealnym dopełnieniem pełnego posiłku imprezy okolicznościowej. Posiadamy bogatą ofertę ciast i tortów, dlatego każdy znajdzie idealny wypiek do danego charakteru imprezy okolicznościowej. Jeśli Państwo nie preferują ciast i tortów, oferujemy innego rodzaju desery. Mogą Państwo spodziewać się deserów lodowych, owocowych oraz czekoladowych. Jeśli jednak mają Państwo wizję na swój własny deser, mogą nas Państwo o tym poinformować. Chętnie podejmiemy się wyzwania, aby Państwa zadowolić! Imprezy okolicznościowe Poznań – tylko z jedzeniemarzenie!

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcecj informacji!

Sprawdź także naszego facebooka!

imprezy okolicznościowe Poznań

imprezy okolicznościowe Poznań

Co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Obsługujemy
  • Przyjęcia komunijne
  • Urodziny
  • Imieniny
  • Jubileusze
  • Wieczór kawalerski i panieński
  • Przyjęcia świąteczne

Oczywiście nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich imprez z nazwy. Jeśli są Państwo zainteresowani, zapraszamy do kontaktu.

Drodzy Klienci – niezwykle ważne są dla nas Wasze opinie. Każdy z naszych klientów chce, aby jego impreza była wyjątkowa i nasze indywidualne podejście sprawia, że przygotowane przez nas menu jest dostosowane do oczekiwań. Mamy nadzieję, że Państwa zadowolimy!

Galeria

Skontaktuj się z nami

Przekonaliśmy Cię do nas? Jesteś zdecydowany? Może masz jakieś pytania. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

* Administratorem danych osobowych jest “Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk ul. Agrestowa 7 61-307 Poznań”. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.
Odwiedź nas

ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań