przekąski

Witamy na stronie
Przekąski

Zdrowe i smaczne przekąski to nasza specjalność potrafimy skomponować i zapakować je w taki sposób, aby idealnie pasowały na każdą okazję. Odpowiednio dobrany poczęstunek w zależności od charakteru planowanego wydarzenia, zapewnią jego odpowiednią kulinarną oprawę.
Zachęcamy do skorzystania z pakietów oraz indywidualnych propozycji, skontaktuj się z nami.

przekąski
R

Zestawy

Oferujemy pięć różnych zestawów przekąsek: do pracy, na imprezy, FIT wege, exclusive oraz świąteczne!

Eko

Do przygotowania przekąsek używamy produktów, które pochodzą z upraw ekologicznych!

Zawsze idealne

Dobierzemy przekąski do charakteru okazji, dzięki czemu możesz mieć pewność, że impreza będzie udana!

Na każdą okazję

Nasze przekąski są idealne na każdą okazję. Oferujemy przekąski nie tylko na imprezy firmowe, do pracy, na imprezy w domu czy zdrowe typu Fit. Nasze przekąski nadadzą się również na takie okazje jak szkolenie, spotkane biznesowe, konferencje czy okazje świąteczne. Zawsze stawiamy na jakość! Posiłki przygotowujemy z najlepszych produktów, współpracujemy od lat ze sprawdzonymi dostawcami, którzy tak jak my, stawiają na ekologiczne i tradycyjne uprawy.

przekąski

menu przekąsek

Co możemy dla Ciebie zrobić!

 

Na imprezę

W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej popularne zakąski mięsne, warzywne, serowe, pierogowe oraz tradycyjne. Nie muszą się pojawiać jedynie w formie koreczków, pozwólcie się Państwo zaskoczyć formą naszych imprezowych przekąsek!

Do pracy

Wiemy, że przekąski do pracy muszą być smaczne, proste i zdrowe, aby zapewniły energię do pracy, oraz żeby można je było wygodnie zjeść bez obaw, że się nimi przez przypadek pobrudzisz. Nasze przekąski do pracy spełniają te wymagania – przekonajcie się o tym Państwo sami!

FIT wege

Oferujemy Państwu bardzo pyszne i stylowe spring rollsy, tortille fit, koktajle jaglano-owocowe, krakersy z humusem oraz inne według Państwa życzenia. Zaskoczcie swoich znajomych naszymi oryginalnymi i zdrowymi propozycjami!

Exclusive

Przekąski te są nazywane ekskluzywnymi ze względu na swoją wykwintność. Proponujemy przekąski mięsne, warzywne, owocowe, z owoców morza, z ekskluzywnych wędlin i serów. Polecamy je szczególnie na spotkania biznesowe, gdy chcecie Państwo zaskoczyć swojego partnera biznesowego – z pełnym brzuchem lepiej podejmuje się ważne decyzje biznesowe.

Świąteczne

Tę opcję polecamy firmom, gdy organizują dla swoich pracowników spotkania przedświąteczne. Zadbaj o miłą, świąteczną atmosferę i tradycyjne, pyszne jedzenie. Nic nie łączy ludzi tak, jak wspólne świętowanie i spożywanie posiłków, przy jednym stole.

Galeria

Skontaktuj się z nami

Przekonaliśmy Cię do nas? Jesteś zdecydowany? Może masz jakieś pytania. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

* Administratorem danych osobowych jest “Usługi Gastronomiczne Małgorzata Łukaszyk ul. Agrestowa 7 61-307 Poznań”. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z regulaminem.

Odwiedź nas

ul. Agrestowa 7
61-307 Poznań